Anders Zorn etsning

198377

ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar," signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, 1910

Monter 28

Anders Zorn etsning
Budhistorik (17 bud)
871604
1 300
870857
870487
870856
870487
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.