Gustaf Isander etsning

198372

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Söder Mälarstrand en Söndagsmorgon, Sett från Riddarholmen, Stockholm," handsignerad och daterad Gustaf Isander 1923, numrerad 13/182, etsning, 20,5x44 cm

Fack 17

Gustaf Isander etsning

Budhistorik (13 bud)
870503
850
871819
870503
750
871818
700
870503
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.