Nils Forsberg oljemålning

198366

FORSBERG, Nils (1842-1934): Porträtt, signerad och daterad Nils Forsberg -15, olja på pannå, 41x27 cm; med dedikation Souvenir ā Mr Hedberg

Ändringar/tillägg
Nils Forsberg (1842-1934)

Konst, Måleri

Rum 3

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
871416
1 300
863609
871400
863609
871388
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.