Sven X:et Erixson färglitografi

198363

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Gamla och nya Stockholm," signerad och numrerad Sven Erixson 90/100, färglitografi, bildyta ca 49x37 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 18

Budhistorik (22 bud)
871722
1 600
871738
871722
1 400
866323
1 300
871720
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.