Roland Svensson färglitografi

198360

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Marsmorgon Tornö", signerad och numrerad Roland S., 125/250, färglitografi, 56x43 cm

Fack 9

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (17 bud)
871503
871870
871503
950
871867
900
871503
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.