Bokhylla empirestil

198359

BOKHYLLA, 1900-tal, empirestil, mahognyfaner med intarsia, höjd 224, 240x43 cm

Ej komplett, en sida utan faner, lösa delar medföljer, dekorelement saknas

Rum 3

Bokhylla empirestil

Budhistorik (15 bud)
871798
5 200
871804
5 000
871798
4 800
871800
4 600
871798
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.