Eva Matilda Löwstedt-Åström oljemålning

198358

LÖWSTEDT-ÅSTRÖM, Eva Matilda (1864-1942): Stilleben med krasse, signerad Eva Åström, olja på pannå, 33x44 cm

Konst, Måleri

Rum 7

Budhistorik (33 bud)
872000
871995
3 800
871992
3 600
871987
3 400
871986
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.