Spegel nyrokoko 1900-tal

198357

SPEGEL, nyrokoko, 1900-tal, dekor i förgyllt pastellage, fasetterat glas, 123x60 cm

Speglar

Rum 5

Spegel nyrokoko 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
871567
650
871564
600
871561
550
871560
500
871492
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.