Nils Forsberg oljemålningar 2 st

198355

FORSBERG, Nils (1842-1934) (2) Porträtt, signerade och daterade Nils Forsberg 1919 resp 1920, olja på pannå, 19,5x15,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
871566
871559
871563
950
871559
900
871562
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.