Bertil Vallien skulptur

198353

SKULPTUR i form av båt, Bertil Vallien, signerad och numrerad B. Vallien, Kosta Boda, Studio Edition, 492/500, glas, längd 23 cm

Tillverkningsnagg

Glas, Konstglas

Monter 28

Bertil Vallien skulptur

Budhistorik (21 bud)
871997
872014
871997
1 900
872011
1 800
871997
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.