Bertil Vallien skulptur

198352

SKULPTUR i form av båt, Bertil Vallien, signerad och numrerad B. Vallien, Kosta Boda, Studio Edition, 490/500, glas, längd 23 cm

Glas, Konstglas

Monter 28

Bertil Vallien skulptur

Budhistorik (24 bud)
871708
1 800
871705
1 700
871701
1 600
871704
871701
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.