Soffa De Sede DS620 Schweiz

198344

SOFFA med utdragbar sits, De Sede "DS620", Schweiz, 1900-talets andra hälft, buffelläder, tvåsitsig, längd 140 cm, djup 90 cm.

Slitage

Möbler, Design

Rum 3

Soffa De Sede DS620 Schweiz

Budhistorik (13 bud)
870459
870458
3 800
870457
3 400
870452
870450
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.