Fåtölj med fotpall De Sede DS620 Schweiz

198343

FÅTÖLJ med FOTPALL, De Sede "DS620", Schweiz, 1900-talets andra hälft, buffelläder

Slitage

Möbler, Design

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
871502
6 400
871417
6 200
871417
6 000
871469
5 800
871417
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.