Carl Holger Fischer oljemålning

198334

FISCHER, Carl Holger (1885-1955): Stilleben med päron och rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, 68x99 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (15 bud)
872107
2 400
872086
872080
872077
1 900
872067
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.