Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

198307

von GEGERFELT, Wilhelm (1844-1920): Vinterlandskap, signerad W de Gegerfelt, olja på duk, 56x86 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (14 bud)
871823
24 000
870021
23 000
870021
21 000
871821
20 000
870021
16 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.