Helmer Osslund oljemålning

198297

OSSLUND, Helmer (1866-1938): "Liden", signerad och daterad Osslund Liden -99, olja på pannå, 15x20 cm

Konst, Måleri

Monter 29

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (18 bud)
871643
8 000
871642
7 400
871472
7 200
870283
7 000
869824
6 800

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.