John Kindborg oljemålning

198296

KINDBORG, John (1861-1907): Fors, signerad och daterad John Kindborg 88, olja på duk, 111x62 cm

Konst, Måleri

Rum 2

John Kindborg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

870716
870715
3 600
863044

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.