Olle Bonniér färglitografi

198279

BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, PT 9/10, färglitografi, 70x50 cm, oramad

Rum 9

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (12 bud)
871250
850
871176
871137
750
871175
700
871137
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.