Lars Wellton oljemålning

198270

WELLTON, Lars (1918-1992): Collioure, signerad och daterad Wellton 1948, olja på pannå, 23x40 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Lars Wellton oljemålning

Budhistorik (27 bud)
872039
871655
872038
871655
1 900
872036
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.