Slas teckning

198267

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Mansfigur vid söders höjder, signerad och daterad Stig Claesson -62, bär dedikation "Till Gunnar Nilsson", teckning, 40x49 cm

Konst

Fack 10

Slas teckning

Budhistorik (8 bud)
870099
600
869016
550
870098
550
869016
500
862862
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.