Fotvärmare 1800-tal

198247

FOTVÄRMARE, ett par, 1800-tal, sannolikt England, marmor, mahogny, ek, invändigt plåtbeklädda, höjd ca 17 cm

Skivor med lagning, nagg, värmekälla saknas

Diverse

Monter 17

Fotvärmare 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
868469
750
870556
700
868469
650
870554
600
868469
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.