Anders Trulson oljemålning

198246

TRULSON, Anders (1874-1911) tillskriven: Motiv från Brygge, olja på duk, 80x98 cm

Smärre skador, lagning

Konst, Måleri

Rum 2

Anders Trulson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
862031
650
862018
600
862024
600
862018
550
862023
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.