John Kindborg oljemålning

198241

KINDBORG, John (1861-1907): "Södersund," signerad John Kindborg, olja på duk, 53x105 cm

Konst, Måleri

Rum 5

John Kindborg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

862026
5 200
862025
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.