John Kindborg oljemålning

198240

KINDBORG, John (1861-1907): "Räfsnäs," signerad John Kindborg, olja på duk, 59x81 cm

Konst, Måleri

Rum 1

John Kindborg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
870703
7 000
870702
6 000
870701
5 800
862016
5 000
862015
4 800

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.