Bordslampa

198226

BORDSLAMPA, pläter, 18/1900-tal, höjd 75 cm

Med lagning

Belysning, Bordslampor

Rum 4

Bordslampa

Budhistorik (6 bud)
870697
550
870197
500
867302
450
862508
862457

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.