Bertil Widbrandt oljemålning

198224

WIDBRANDT, Bertil (1914-1988): Flygande svanar i vinterskrud, signerad Bertil Widbrandt, olja på duk, 60x74 cm

Dukskada med färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 9

Bertil Widbrandt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

868586
2013-08-14 22:09:11

2013-08-16 kl 21:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.