Bertil Widbrandt oljemålning

198221

WIDBRANDT, Bertil (1914-1988): Grågäss vid vattenbryn, signerad Bertil Widbrandt, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Bertil Widbrandt oljemålning

Budhistorik (5 bud)
869755
500
870357
450
869755
869744
867555

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.