Lindorm Liljefors oljemålning

198218

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): "Storspovar", signerad Lindorm L. Irland, olja på duk, 51,5x70 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (10 bud)
867706
865757
2 800
865757
2 400
867705
865757

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.