Fällstol 1800-tal

198216

FÄLLSTOL, 1800-tal, korsstygnsbroderi, bemålad

Sits med skador och slitage

Rum 14

Fällstol 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

870240
865196

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.