Byrå rokokostil

198214

BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, med faner i rutmönster och dekor med intarsia, märkt Rydén Möbler AB Nybro, höjd 71, 84x36 cm

Nyckel saknas

Rum 13

Byrå rokokostil

Budhistorik (4 bud)

867445
950
867440
650
867438
600
867435
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.