Robert Högfeldt akvarell

198213

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Omfamnande par med hund, signerad R. Högfeldt, akvarell, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (17 bud)
870101
3 800
869184
3 600
870100
3 600
869184
3 400
870014
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.