Robert Högfeldt oljemålning

198211

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Konstnär med nakenmodell, signerad Högfeldt, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Robert Högfeldt oljemålning
Budhistorik (6 bud)
870686
869490
865480
750
865478
700
862293
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.