Nernhard Oscarsson oljemålning

198208

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Spansk stadsvy med kanal, signerad Oscarsson, olja på duk, 32,5x35 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (7 bud)
870291
1 300
870256
867943
870255
867943

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.