Albin Amelin oljemålning

198206

AMELIN, Albin (1902-1975): Kvinnoporträtt, signerad Amelin, olja på pannå, 60x45 cm

Konst, Måleri

Rum 7

Albin Amelin oljemålning

Budhistorik (22 bud)
870194
14 000
869734
13 500
869734
12 500
865394
12 000
865394
11 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.