Bernhard Oscarsson oljemålning

198203

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Hamnmotiv, signerad Oscarsson, olja på pannå, 24x33 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik (4 bud)

870482
870253
862039
861961

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.