Lennart Sand oljemålning

198202

SAND, Lennart (född 1946): Vinterskog, signerad och daterad L. Sand -87, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (10 bud)
870564
3 800
870480
3 600
869158
3 400
870479
3 400
869158
3 200

Slutpris SEK:
3 800
387 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.