James Herbert Snell oljemålning

198201

SNELL, James Herbert (1861-1935): Landskap i skymning, signerad J Herbert Snell, olja på pannå, 24x32,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (5 bud)
870595
450
869828
866068
869827
866068

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.