Slaglåspistol och dolk

198197

SLAGLÅSPISTOL samt DOLK, 1800-tal, ornamenterad dekor, längd

Slaglåspistol omarbetad, skador, delar saknas

Vapen/Medaljer

Monter 17

Slaglåspistol och dolk

Budhistorik (9 bud)
869792
950
868395
900
867117
850
867117
750
868393
700

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.