Carl Larsson etsning

198196

LARSSON, Carl (1853-1919): Bo, 1908, signerad C. L. i blyerts, etsning, 12x8 cm, litteratur: Hjert & Hjert 62

Monter 17

Carl Larsson etsning

Budhistorik (19 bud)
870661
3 600
870541
3 400
870659
3 400
870541
3 200
870656

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.