Miniatyrbyrå 1800-tal

198164

MINIATYRBYRÅ, 1800-tal, mörkbetsat trä, bemålad dekor, höjd 32, 34x20 cm

Slitage, sprickor

Rum 14

Miniatyrbyrå 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
870688
1 900
869655
1 800
869523
1 700
869468
1 600
869335

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.