Anton Ruzicka Lautenschläger oljemålning

198158

RUZICKA-LAUTENSCHLÄGER, Anton (1894-1947): Schönbrunn, signerad Ruzicka, olja på duk 64x79 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (11 bud)
869012
7 800
869009
6 200
869008
5 000
869007
4 200
869006

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.