Christian Andreas Schleisner oljemålning

198156

SCHLEISNER, Christian Andreas (1810-1882): Piprökande man i fönsterglugg, signerad C Schleisner 1869, olja på duk, 26x20 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (7 bud)
869076
869075
869073
868785
450
868653

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.