Alexander Fedorovitch Bely oljemålning

198154

BELY, Alexander Fedorovitch (1874-1934): Havsutsikt från terrass, signerad med kyrilliska bokstäver A Bely, olja på kartong, 25x35 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik (17 bud)
862580
7 800
862579
7 000
862011
6 800
862010
6 600
862009
6 400

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.