Jaques Courtois hans art oljemålning

198153

COURTOIS, Jauques, hans art, Bataljmålning, 1800-tal, osignerad, olja på pannå, 20x28 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (12 bud)
868982
6 200
868981
5 800
868980
868346
867671

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.