Oidentifierad konstnär oljemålning

198152

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1800-tal): Bataljscen med kavallerist, olja på duk, 33x46 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (7 bud)
870713
4 600
869019
4 400
868730
868729
3 600
865210
3 200

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.