Samuel Brunner oljemålning

198150

BRUNNER, Samuel (1858-1939): Torgscen med folkliv, signerad S Brunner, otydligt daterad 1895?, olja på duk, 29x42 cm

Ojämn duk, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Samuel Brunner oljemålning

Budhistorik (9 bud)
869066
6 800
869065
5 200
869061
3 400
869060
3 200
869059

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.