John Syer olja

198148

SYER, John I (England 1815-1885) tillskriven: Landskap med pojke som matar marsvin, osignerad, olja på duk, 27x39 cm

Konst, Måleri

Rum 3

John Syer olja

Budhistorik (6 bud)
869080
868979
3 800
868974
3 200
868972
862886

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.