Mössbord 1800-tal

198144

MÖSSBORD, 1800-tal, allmoge, ådringsmålat, sarg med låda, höjd ca 75, 89x62 cm

Slitage

Rum 12

Mössbord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
869920
866670
500
866668
866432
865586

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.