Konsolbord 1800-tal

198141

KONSOLBORD, 1800-tal, eklekticism, delvis trädekor av örn med festonger, konturerad och profilerad skiva av marmor, 102, 104x53 cm

Slitage, skador, lagningar, lösa delar medföljer, skiva med nagg

Rum 12

Konsolbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
870011
869951
2 800
869951
2 400
869318
869318

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.