Byrå omkring 1900

198140

BYRÅ, sekelskifte 1900, mahognyfanér, förgyllda beslag, höjd 108, 92x45 cm

Smärre fanérskador, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta vid utlämningen

Rum 1

Byrå omkring 1900

Budhistorik (12 bud)
868889
868806
867992
950
867992
900
868804
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.